APKAKLĪTE-AKSESUĀRS


Modes aksesuārs-uzliekamās apkaklītes
Attēli šeit: http://dra.lv/gJxNc4

Meistarklasei pieteikties e-pastā info@skrodernica.lv Meistarklase notiks pie nepieciešama dalībnieku skaita.

Nupat piedzīvots uzliekamo apkaklīšu uzplaiksnījums.

Pašlaik apkakles tiek veidotas kā noņemams tērpa elements. Valkājot vienu un to pašu apkaklīti ar ikdienas apģērbu, vai klasiskām drēbēm, iegūstama plaša pielietojuma apģērba variācijas.

Modes prognozētāji uzskata, ka tuvākajos gados atsevišķi lietojamas tērpa detaļas nokļūs aizvien lielākā fokusa centrā. Jums nu ir lieliska iespēja ar aksesuāriem atjaunot savu stilu, neizdodot kaudzi naudas!

Noņemamo apkaklīšu parādīšanās piešķīrusi zināmu asumu tērpu ansambļiem. Louis Vuitton interpretējis uzliekamās apkaklītes, izveidojot tās metāliskā izskatā. Tādi modes nami, kā Miu Miu, Rodarte un Chanel arī papildinājuši savas kolekcijas ar šo moderno detaļu.
Kā novērojumos apraksta modes blogeri, ielu modē redzēti pārsteidzoši stilīga rakstura apkaklīšu pielietojumi.

Pareizi izvēlēti, aksesuāri spēj pārvērst jūsu drēbes jaunā pakāpē. Vienkārši kombinējot vienas un tās pašas drēbes ar dažādām somām vai kurpēm, iegūsiet atšķirīgu tērpa raksturu. Tieši tāpēc šis modes aksesuārs-uzliekamās (vai noņemamās) apkaklītes ir ļoti parocīgs elements. Dažādās kombinācijās iegūstams atšķirīgs izskats.

Populāri vilkt noņemamu apkaklīti pie džinsu(denim)krekla. Pat uzliekot mežģīnotu apkaklīti kokvilnas t-kreklam, pēkšņi iegūstams vakarīgas noskaņas tēls.

Visdārgākā apkaklīte pasaulē.
Nešaubīgi, ka pirmais vārds modes pasaulē, kas Jums ienāk prātā, dzirdot vārdu „apkaklīte” ir Karls Lāgerfelds. Ikviens zina, ka iestīvinātā baltā apkaklīte ir dizainera zīmola atpazīstamības zīme. Juvelierizstādei Londonā „Brilliant”. Lāgerfelds izstrādāja apkaklīti kā mākslas darbu. Un tā-apkaklīte, kurā iestrādāti slīpēti dārgakmeņi-zaļais smaragds un līdz pat 40 karatu lieli melnie dimanti, ir novērtēta par 29 000 eiro.
Rokām darinātas apkaklītes
Kā vienmēr, zīmoli veikli reaģē uz pieprasījumu, un nu jau noņemamās apkaklītes atrodamas daudzos tirdzniecības namos. Viselastīgāk darbojas mazie modes butiki, kur atrodamas mežģīnēm, pērlēm izdaiļotas apkaklītes, kuras nēsājams jau kā kaklarotas. Apkaklītēm, kuras redzami ir rokudarbs, ir liela piekrišana.
Lai gan šis tērpa atsvaidzināšanas paņēmiens nav nekas jauns, un mums jau ir pazīstams kā „omītes senais stāsts”, tomēr modes blogeri to cildina kā jaunu, spožu un unikālu. Tagad uzliekamās apkaklītes ieguvušas jaunas formas, izmērus materiālus un apdari.

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: