Par Mazo kokteiļkleitu

SKRODERNĪCAS piedāvājumu klāstam pievienots jauns nodarbību cikls-“Mazā kokteiļkleita”.

Tas nav nejauši izvēlēts-gan laiks,kad sākam darināt tērpu,gan tēma. Tuvojas gada attēls no interneta resursiemnogale,Ziemassvētkiem veltīti sarīkojumi,ballītes un Jaungada svinības. Gribam izskatīties skaisti tērptas un no veikalu piedāvājuma neatkarīgas,atsķirīgas.

Vairāk vai mazāk,līdzās domām par dāvanu sarūpēšanu,iedomājamies arī par jauna tērpa iegādi svētku brīžiem.Ko vilkt mugurā?

SKRODERNĪCAS semināros,publicitātes pasākumos,sarunās izskanējušas tēmas-jāvelk vien ārā sen nelietotā  šujmašīna,un jāatsāk šūt sev pašai.

  “Mazā kokteiļkleita”-ir veidots tieši Jums,kuras kādreiz sev šuvušas,kuras jau mazliet šuj.

Kā zināms,šūt sev ir patīkami,ātri,finansiāli izdevīgi.  Ir tikai viens grūts moments- pielaikot tērpu sev pašai,īpaši mugurpusi.  SKRODERNĪCA,sastādot jaunā nodarbību cikla “Mazā kokteiļkleita” programmu, ir par visu padomājusi.

1.nodarbībā,pieredzējušas konstruktores Māras vadībā konstruēsim kleitiņas piegrieztni. Nākamajā nodarbībā piegriezīsim,sadiegsim,un ar konstruktores palīdzību pielaikosim kleitu,veicot nepieciešamos labojumus ,labam tērpa izskatam uz auguma. Tālakais jau viegli-šujam,apstrādājam vīļu griezumu malas.

                Jūsu ieguvums-jauns svētku tērps 5 nodarbībās,vairākās variācijās,iespēja ar vienu un to pašu kleitu izskatīties savādāk vairākus svētku sarīkojumus pēc kārtas!

Uz tikšanos SKRODERNĪCAS darbnīcā! Laiku un pieteikšanos skat.http://skrodernica.wordpress.lv/jaunumi/maza-kokteilkleita/

Jūsu šūšanas padomdevēja-Renāte.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: