Par trikotāžas šūšanu

No kreisās pusesGan funkcionāls,gan dekoratīvs pielietojumsIespējama gan 2,gan 3 adatu šuvePar trikotāžas šūšanu
Pienācis laiks apkopojoši uzrakstīt par trikotāžas šūšanu SKRODERNĪCĀ.
Savā profesionālajā darbībā, vairāk kā 30 gadus, man nācies risināt trikotāžas kvalitatīvas šūšanas problēmas. Laikam ejot paplašinājušies gan šujamā materiāla daudzveidība, gan pieejamo šūšanas palīglīdzekļu klāsts.
Nesenie SKRODERNĪCAS rīkotie semināri „Trikotāžas šūšana” bijuši kupli apmeklēti-tātad, aktualitāte! Tie bija bagātinoši mācībās, diskusijās, gan savstarpēji daloties pieredzē. Secinājumi-ja ir zināšanas, nepieciešamie šūšanas piederumi, mājas apstākļos iespējams tikt galā ar vairums mums pieejamo trikotāžu. Turpmāk seminārs” Trikotāžas šūšana” paliks SKRODERNĪCAS” programmā, un ik pa laikam būs pieejams visiem, kuri vēlas šūt pareizi un bez raizēm.
Rakstiet, ja ir vēlme, pulcēsim grupu jaunam semināram!
Tas par hobijšūšanu.
Sekojot biedrības nospraustajiem mērķiem, domājam arī par uzņēmīgu šuvēju, mazo ražotāju atbalstu, informējam, iepazīstinām ar SKRODERNĪCAS programmām, un jaunumiem. Diemžēl internetā, albumos, galerijās nākas redzēt entuziastu šūtās lietas, kuras par labāku kvalitāti vien var sapņot. Tāpēc mēs piedāvājam pie mums mācīties, paaugstināt savu konkurētspēju. Jaunums-liels, priecīgs un būtisks ir mūsu nesen iegādātā plakanšuves mašīna, par kuru esam pateicīgi specializētajam šujmašīnu veikalam http://www.bu.lv.
Pielietojot plakanšuves mašīnas Merrylock 3564 iespējas, tagad iespējams šūt kvalitatīvus trikotāžas tērpus, izturīgām vīlēm un dekoratīvām nošuvēm. Ar šo iekārtu izgatavotie izstrādājumi nav atšķirami no veikalos pirktajiem gatavajiem, ja nu vienīgi-labākas kvalitātes-precīzāku vīļu nošuvju dēļ. Jaunā šūšanas iekārta ir liels ieguvums arī SKRODERNĪCAS šūšanas kursu dalībniekiem, jo nu, pat pirmais trikotāžas izstrādājums pašu rokām izskatās profesionāli un nevainojami.
Kā jau katra speciālā mašīna, arī šī prasīja iepazīšanās un „piešaudes” laiku, īpaši, ja lietošanas pamācības ir nepilnīgas, knifi jāatrod neatlaidīgi mēģinot, uztaustot nianses.
Nesenajā 1.Hobijšuvēju saietā demonstrēju mūsu jaunieguvumu, interese bija liela, īpaši atzinīgi to novērtēja šuvējas ar pieredzi.
Un nobeigumā-skatiens ir vērsts nākotnē, kur SKRODERNĪCAS šūšanas iekārtas būs pieejamas mūsu apmeklētājiem pakalpojuma veidā, jācer, ka šīs brīdis ir pavisam tuvu.
Uz tikšanos nākamajā Trikotāžas šūšanas seminārā! Vēl foto http://skrodernica.wordpress.lv/fotogalerija-2/ar-merrylock-3564/

Renāte

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: