Pirkt šujmašīnu

Pienāk laiks, kad topošās un arī pieredzējušās hobijšuvējas aizdomājas-kādu šujmašīnu labāk pirkt?

Atbildes tiek meklētas tīmekļa forumos ,paziņu lokā, pie šūšanas speciālistiem. Pirms atbildēt konkrēti un vienīgi-pērc labāk šujmašīnu A, nevis B vai C, ir jānoskaidro sev virkne jautājumu -cik daudz, bieži un ko es šūšu, kāds ir mans budžets pirkumam utt.

Viena no tendencēm-pircēju vēlme ietaupīt, kaut vai pārdesmit latus, un tas ir arī saprotami. Pirkums tiek veikts interneta veikalos, cenas ir nedaudz zemākas, piegāde ir ātra, pircējam ērti. Līdz brīdim, kad jaunais pirkums ir izpakots, un sākas iepazīšanās. Jaunais īpašnieks savu pirkumu iepazīst vienatnē, ar Lietotāja pamācības palīdzību. Soli pa solim, ja instrukcijas tulkojumā, no valodas uz valodu nav pazuduši būtiski sīkumi, līdz šūšanai agri vai vēlu lieta nonāks.

Pērkot šujmašīnu specializētajos veikalos, tiek sniegti koncentrēti paskaidrojumi ,par šujmašīnas lietošanu. It kā labi, tomēr klātienē, var ko pajautāt. Manu paziņu, šūt iesācēju spriedums-ko es tai brīdī daudz atcerējos, satraukums, viss vienādi svešs un neskaidrs, atnācu mājās, neko nesaprotu. Praktizējoša hobijšuvēja: nopirku overloku, pirms mēneša, neesmu kustinājusi, bail kaut ko salauzt.

Ko ar šo pagaro ievadu vēlējos vēstīt? Nopērkot jaunu, iespējams arī dārgu šujmašīnu, prasmes tā vien, uzreiz nepaaugstināsies. Nāksies vien pamācīties. Pirms izlemt par pirkumu, vai arī-ja ir jau iegūta kārotā šujmašīna- vēlami un ieteicami saņemt vismaz vienu praktisku apmācības nodarbību. Mana pieredze šūšanas apmācībā iesācējiem „no O” ir pierādījusi, ka zinot „kas lācītim vēderā”, ātrāk un vieglāk uzsākt šūšanu, mazāk kļūdu un sarūgtinājuma. Jo gribas jau uzreiz, un skaisti!

SKRODERNĪCA pielāgojas savos pakalpojumos mūsu apmeklētāju vēlmēm un interesēm. Jaunākais, ko piedāvājam-viena,3 stundu gara praktiska nodarbība-Iemācies rīkoties un šūt ar šujmašīnu!
Neticēsiet, bet nodarbības beigās Jūs jau būsiet sava pirmā, nelielā izstrādājuma autors! Viss, kas Jums nepieciešams pirms nodarbības-stingra vēlme un apņemšanās. Bailes atstājam aiz durvīm, jo nav par ko baiļoties, ar auto mācīties braukt ir krietni bailīgāk!
Ir tikai viens noteikums, ko ,kā ceļamaizi līdzi dodot, piekodinu topošajām hobijšuvējām- regulārs treniņš, prasīgums pret sava darba kvalitāti!
Tad pirkums sniegs prieku ,ilgstošu gandarījumu un iedvesmu jauniem šūto lietu projektiem!

Par Apmācību nodarbību
http://skrodernica.wordpress.lv/pakalpojumi/
http://skrodernica.wordpress.lv/jaunumi/sadarbibas-akcija-ar-bu-l/

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: